Webform Publications (7.x-1.11) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Country
th: ประเทศ

en: edit
th: แก้ไข

en: Count
th: จำนวน

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Fax
th: โทรสาร

en: Address
th: ที่อยู่

en: City
th: จังหวัด

en: menu
th: เมนู

en: Unit
th: หน่วย

en: Radius
th: รัศมี

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
