Webform Publications (7.x-1.12) - en to gu translation catalogue (40 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Egypt
gu: ઈજિપ્ત

en: New Zealand
gu: ન્યૂઝીલેન્ડ

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Japan
gu: જાપાન

en: Portugal
gu: પોર્ટુગલ

en: City
gu: શહેર

en: Germany
gu: જર્મની

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: Bangladesh
gu: બાંગ્લાદેશ

en: Belarus
gu: બેલારુસ

en: Belgium
gu: બેલ્જીયમ

en: Brunei
gu: બ્રુનેઇ

en: Canada
gu: કેનેડા

en: China
gu: ચીન

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: India
gu: ભારત

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Netherlands
gu: નેધરલેન્ડ

en: Russia
gu: રશિયા

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Sweden
gu: સ્વીડન

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ
