Webform Publications (7.x-1.12) - en to uk translation catalogue (70 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Filter
uk: Фільтр

en: Count
uk: Лічильник

en: Phone
uk: Телефон

en: Fax
uk: Факс

en: Address
uk: Адреса

en: Egypt
uk: Єгипет

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Japan
uk: Японія

en: Portugal
uk: Португалія

en: City
uk: Місто

en: Germany
uk: Німеччина

en: Algeria
uk: Алжир

en: Andorra
uk: Андорра

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Australia
uk: Австралія

en: Bangladesh
uk: Бангладеш

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Brunei
uk: Бруней

en: Canada
uk: Канада

en: China
uk: Китай

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: Denmark
uk: Данія

en: Estonia
uk: Естонія

en: France
uk: Франція

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Бісау

en: Hungary
uk: Угорщина

en: India
uk: Індія

en: Italy
uk: Італія

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Russia
uk: Московія

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sweden
uk: Швеція

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: menu
uk: меню

en: Unit
uk: Одиниця

en: Webform
uk: Вебформа

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
uk: Зробити це поле незмінним. Корисне для установки незмінного значення за замовчуванням.

en: Reason
uk: Підстава

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Publications
uk: Публікації

en: Country Code
uk: Код країни

en: Miles
uk: Милі

en: Radius
uk: Радіус

en: Target
uk: Ціль

en: Publication
uk: Публікація

en: Kilometers
uk: Кілометри

en: No results text
uk: Текст за відсутності результатів

en: Bounces
uk: Відмови
