Webform Publications (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Homepage
ug: باش بەت

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Egypt
ug: مىسىر

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Chile
ug: چىلى

en: Japan
ug: ياپون

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو

en: menu
ug: تىزىملىك

en: Target
ug: ئوبيېكت
