Webform Publications (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (52 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Filter
ar: انتقاء

en: Count
ar: العدد

en: Address
ar: العنوان

en: Egypt
ar: مصر

en: New Zealand
ar: نيوزيلندا

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Chile
ar: تشيلي

en: Japan
ar: اليابان

en: Portugal
ar: البرتغال

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Algeria
ar: الجزائر

en: Andorra
ar: أندورا

en: Argentina
ar: الأرجنتين

en: Australia
ar: أستراليا

en: Bangladesh
ar: بنغلادش

en: Belarus
ar: بيلاروسيا

en: Belgium
ar: بلجيكا

en: Brunei
ar: بروناي

en: Canada
ar: كندا

en: China
ar: الصين

en: Czech Republic
ar: جمهورية التشيك

en: Denmark
ar: الدانمارك

en: Estonia
ar: إستونيا

en: France
ar: فرنسا

en: Guinea-Bissau
ar: غينيا-بيساو

en: Hungary
ar: هنغاريا

en: India
ar: الهند

en: Italy
ar: إيطاليا

en: Netherlands
ar: هولندا

en: Russia
ar: روسيا

en: Spain
ar: إسبانيا

en: Sweden
ar: السويد

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: menu
ar: قائمة

en: Croatia
ar: كرواتيا
