Webform Publications (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Filter
cs: Filtr

en: Count
cs: Počet

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Japan
cs: Japonsko

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: City
cs: Město

en: Germany
cs: Německo

en: Algeria
cs: Alžír

en: Australia
cs: Austrálie

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Canada
cs: Kanada

en: China
cs: Čína

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Estonia
cs: Estonsko

en: France
cs: Francie

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: India
cs: Indie

en: Italy
cs: Itálie

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Russia
cs: Rusko

en: Spain
cs: Španělsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Unit
cs: Jednotka

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: Reason
cs: Důvod

en: Croatia
cs: Chorvatsko

en: Target
cs: Cíl

en: No results text
cs: Text pro nulový (prázdný) výsledek
