Webform Publications (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (50 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Egypt
ka: ეგვიპტე

en: New Zealand
ka: ახალი ზელანდია

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Chile
ka: ჩილე

en: Japan
ka: იაპონია

en: Portugal
ka: პორტუგალია

en: Germany
ka: გერმანია

en: Algeria
ka: ალჟირი

en: Andorra
ka: ანდორა

en: Argentina
ka: არგენტინა

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: Bangladesh
ka: ბანგლადეში

en: Belarus
ka: ბელარუსი

en: Belgium
ka: ბელგია

en: Brunei
ka: ბრუნეი

en: Canada
ka: კანადა

en: China
ka: ჩინეთი

en: Czech Republic
ka: ჩეხეთის რესპუბლიკა

en: Denmark
ka: დანია

en: Estonia
ka: ესტონეთი

en: France
ka: საფრანგეთი

en: Guinea-Bissau
ka: გვინეა-ბისაუ

en: Hungary
ka: უნგრეთი

en: India
ka: ინდოეთი

en: Italy
ka: იტალია

en: Netherlands
ka: ნიდერლანდი

en: Russia
ka: რუსეთი

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Sweden
ka: შვედეთი

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: menu
ka: მენიუ

en: Croatia
ka: ხორვატია
