Webform Publications (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: menu
pa: ਮੇਨੂ
