Webform Publications (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (36 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: City
eo: Urbo

en: Germany
eo: Germanujo

en: Andorra
eo: Andoro

en: Argentina
eo: Argentino

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: menu
eo: menuo
