Webform Publications (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (48 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Count
eu: Zenbatu

en: Address
eu: Helbidea

en: Egypt
eu: Egipto

en: New Zealand
eu: Zelanda Berria

en: Brazil
eu: Brasil

en: Chile
eu: Txile

en: Japan
eu: Japonia

en: Germany
eu: Alemania

en: Belarus
eu: Bielorusia

en: Belgium
eu: Belgika

en: Canada
eu: Kanada

en: China
eu: Txina

en: Czech Republic
eu: Errepublika Txekiarra

en: Denmark
eu: Danimarka

en: France
eu: Frantzia

en: Guinea-Bissau
eu: Ginea-Bisau

en: Hungary
eu: Hungaria

en: Italy
eu: Italia

en: Netherlands
eu: Holanda

en: Russia
eu: Errusia

en: Spain
eu: Espainia

en: Sweden
eu: Suedia

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: menu
eu: menua

en: Croatia
eu: Kroazioa

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Bounces
eu: Erreboteak
