Webform Publications (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Count
hr: Broj

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Egypt
hr: Egipat

en: New Zealand
hr: Novi Zeland

en: Chile
hr: Čile

en: Germany
hr: Njemačka

en: Algeria
hr: Alžir

en: Andorra
hr: Andora

en: Bangladesh
hr: Bangladeš

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Brunei
hr: Brunej

en: Canada
hr: Kanada

en: China
hr: Kina

en: Czech Republic
hr: Češka

en: Denmark
hr: Danska

en: Estonia
hr: Estonija

en: France
hr: Francuska

en: Guinea-Bissau
hr: Gvineja Bisao

en: Hungary
hr: Mađarska

en: India
hr: Indija

en: Italy
hr: Italija

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Russia
hr: Rusija

en: Spain
hr: Španjolska

en: Sweden
hr: Švedska

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: menu
hr: izbornik

en: Croatia
hr: Hrvatska
