Webform Publications (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Count
kk: Саны

en: menu
kk: мәзір
