Webform Publications (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (44 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Filter
ast: Filtru

en: Count
ast: Cuenta

en: Egypt
ast: Exiptu

en: New Zealand
ast: Nueva Zelanda

en: Brazil
ast: Brasil

en: Japan
ast: Xapón

en: Germany
ast: Alemaña

en: Algeria
ast: Arxelia

en: Argentina
ast: Arxentina

en: Bangladesh
ast: Bangladex

en: Belarus
ast: Bielorrusia

en: Belgium
ast: Bélxica

en: Brunei
ast: Brunéi

en: Canada
ast: Canadá

en: Czech Republic
ast: Chequia

en: Denmark
ast: Dinamarca

en: France
ast: Francia

en: Guinea-Bissau
ast: Guinea-Bisáu

en: Hungary
ast: Hungría

en: Italy
ast: Italia

en: Netherlands
ast: Países Baxos

en: Russia
ast: Rusia

en: Spain
ast: España

en: Sweden
ast: Suecia

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América

en: menu
ast: menú

en: Croatia
ast: Croacia
