Webform Publications (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Address
bs: Adresa

en: menu
bs: meni
