Webform Publications (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Filter
fi: Suodatus

en: Count
fi: Laskuri

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Egypt
fi: Egypti

en: New Zealand
fi: Uusi-Seelanti

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Japan
fi: Japani

en: Portugal
fi: Portugali

en: City
fi: Kaupunki

en: Germany
fi: Saksa

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Belarus
fi: Valko-Venäjä

en: Belgium
fi: Belgia

en: Canada
fi: Kanada

en: China
fi: Kiina

en: Czech Republic
fi: Tsekki

en: Denmark
fi: Tanska

en: Estonia
fi: Viro

en: France
fi: Ranska

en: Hungary
fi: Unkari

en: India
fi: Intia

en: Italy
fi: Italia

en: Netherlands
fi: Hollanti

en: Russia
fi: Venäjä

en: Spain
fi: Espanja

en: Sweden
fi: Ruotsi

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: menu
fi: valikko

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
fi: Määrittele tämä kenttä ei-muokattavaksi. Toiminto on käytännöllinen kiinteiden oletusarvojen asettamisessa.

en: Croatia
fi: Kroatia

en: Target
fi: Kohde

en: Kilometers
fi: Kilometriä

en: No results text
fi: Teksti joka näytetään jos näkymällä ei ole tuloksia
