Webform Publications (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Filter
mr: गाळणी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: New Zealand
mr: न्यूज़ीलॅंड

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: Chile
mr: चिली

en: Japan
mr: जपान
