Webform Publications (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (53 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Filter
oc: Filtrar

en: Count
oc: Descompte

en: Address
oc: Adreça

en: Egypt
oc: Egipte

en: New Zealand
oc: Nòva Zelanda

en: Brazil
oc: Brasil

en: Japan
oc: Japon

en: City
oc: Vila

en: Germany
oc: Alemanha

en: Algeria
oc: Argeria

en: Andorra
oc: Andòrra

en: Australia
oc: Austràlia

en: Bangladesh
oc: Bengladèsh

en: Belarus
oc: Bielorussia

en: Belgium
oc: Belgica

en: Canada
oc: Canadà

en: Czech Republic
oc: Republica Chèca

en: Denmark
oc: Danemarc

en: Estonia
oc: Estònia

en: France
oc: França

en: Guinea-Bissau
oc: Guinèa-Bissau

en: Hungary
oc: Ongria

en: India
oc: Índia

en: Italy
oc: Itàlia

en: Netherlands
oc: Païses basses

en: Spain
oc: Espanha

en: Sweden
oc: Suècia

en: United Kingdom
oc: Reialme Unit

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: menu
oc: menú

en: Unit
oc: Unitat

en: Reason
oc: Rason

en: Croatia
oc: Croàcia

en: Target
oc: Cibla

en: No results text
oc: Tèxte en l'abséncia de resultats
