Webform Publications (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (62 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Filter
he: סינון

en: Count
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: Egypt
he: מצרים

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Japan
he: יפן

en: Portugal
he: פורטוגל

en: City
he: עיר

en: Germany
he: גרמניה

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: Andorra
he: אנדורה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Belarus
he: בלארוס

en: Belgium
he: בלגיה

en: Brunei
he: ברוניי

en: Canada
he: קנדה

en: China
he: סין

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Estonia
he: אסטוניה

en: France
he: צרפת

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Hungary
he: הונגריה

en: India
he: הודו

en: Italy
he: איטליה

en: Netherlands
he: הולנד

en: Russia
he: רוסיה

en: Spain
he: ספרד

en: Sweden
he: שבדיה

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: menu
he: תפריט

en: Unit
he: יחידה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Reason
he: סיבה

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Radius
he: רדיוס

en: No results text
he: כיתוב כאשר אין תוצאות
