Webform Publications (7.x-1.6) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda
