Webform Publications (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Unit
sr: Јединица
