Webform Publications (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (60 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Egypt
el: Αίγυπτος

en: New Zealand
el: Νέα Ζηλανδία

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Chile
el: Χιλή

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: City
el: Πόλη

en: Germany
el: Γερμανία

en: Algeria
el: Αλγερία

en: Andorra
el: Ανδόρρα

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Bangladesh
el: Μπανγκλαντές

en: Belarus
el: Λευκορωσία

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Brunei
el: Μπρουνέι

en: Canada
el: Καναδάς

en: China
el: Κίνα

en: Czech Republic
el: Τσεχία

en: Denmark
el: Δανία

en: Estonia
el: Εσθονία

en: France
el: Γαλλία

en: Guinea-Bissau
el: Γουινέα-Μπισσάου

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: India
el: Ινδία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: Russia
el: Ρωσία

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sweden
el: Σουηδία

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: menu
el: μενού

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: Reason
el: Αιτία

en: Croatia
el: Κροατία

en: Target
el: Στόχος

en: Kilometers
el: Χιλιόμετρα

en: No results text
el: Κείμενο όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα
