Webform Publications (7.x-1.7) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Filter
ht: Filtre
