Webform Publications (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: menu
ne: आज्ञावली

en: 5
ne: ५
