Webform Purge (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Configuration
be: Налады

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб
