Webform Purge (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Configuration
ca: Configuració

en: Submissions
ca: Trameses

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: Troubleshooting
ca: Resolució de problemes
