Webform Purge (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Submissions
da: Indsendelser

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om
