Webform Purge (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Configuration
et: Seadistus

en: Submissions
et: Vastused

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist
