Webform Purge (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: Troubleshooting
nl: Problemen oplossen
