Webform Purge (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Configuration
pt: Configurações

en: Submissions
pt: Submissões

en: About
pt: Sobre
