Webform Purge (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Submissions
sv: Resultat

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om
