Webform Purge (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Active
ar: نشط

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: About
ar: حول
