Webform Purge (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Active
cs: Aktivní

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: About
cs: Popis

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů
