Webform Purge (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Active
de: Aktiv

en: Inactive
de: Inaktiv

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Submissions
de: Eingaben

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Troubleshooting
de: Fehlersuche
