Webform Purge (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Active
el: Ενεργό

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Submissions
el: Υποβολές

en: About
el: Περί

en: Troubleshooting
el: Επίλυση προβλημάτων
