Webform Purge (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Active
es: Activo

en: Inactive
es: Inactivo

en: Configuration
es: Configuración

en: Submissions
es: Envíos

en: About
es: Acerca de

en: Troubleshooting
es: Solución de problemas
