Webform Purge (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Active
eu: Aktiboa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: About
eu: (r)i buruz
