Webform Purge (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Active
fa: فعال

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: Troubleshooting
fa: اشکال یابی
