Webform Purge (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: FAQ
is: Algengar Spurningar

en: Active
is: Virkt

en: About
is: Um
