Webform Purge (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Troubleshooting
kn: ತೊಂದರೆಪರಿಹಾರ
