Webform Purge (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Active
ku: چالاکە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
