Webform Purge (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie
