Webform Purge (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Active
oc: Actiu

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus
