Webform Purge (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Active
pl: Aktywne

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów
