Webform Purge (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Active
ro: Activ

en: Inactive
ro: inactiv

en: Configuration
ro: Configurație

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: About
ro: Despre
