Webform Purge (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Active
ru: Активно

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Submissions
ru: Отправления

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Troubleshooting
ru: Поиск неисправностей
