Webform Purge (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: FAQ
tr: S.S.S

en: Active
tr: Etkin

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Submissions
tr: Gönderimler

en: About
tr: Hakkında
