Webform Purge (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
