Webform Purge (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: FAQ
eo: ODD

en: Active
eo: Aktiva

en: Configuration
eo: Agordoj
