Webform Purge (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Submit
fr: Soumettre

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Active
fr: Actif

en: Inactive
fr: Inactif

en: Submissions
fr: Soumissions

en: About
fr: À propos

en: Troubleshooting
fr: Dépannage
