Webform Purge (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Active
hu: Aktív

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás

en: Troubleshooting
hu: Hibaelhárítás
